Kim jesteśmy

Seostocka.pl to serwis poświęcony informacjom na temat marketingu internetowego, pozycjonowania stron, hostingu czy nowinek ze świata technologii. Użyteczne treści dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy tworzenia stron internetowych, jak i osoby zainteresowane prowadzeniem biznesu w social media, pozycjonowaniem czy nowinkami technicznymi, np. z zakresu elektroniki.
Znaczna większość użytkowników Internetu dociera na poszczególne strony internetowe za pośrednictwem Google, dlatego tak ważne jest zadbanie o jej widoczność w wyszukiwarce i optymalizację pod kątem SEO.
Prawidłowe posługiwanie się internetowymi narzędziami doprowadzą do tego, że strona będzie zajmowała najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, co jest podstawą widoczności strony w Internecie.
Serwis seostocka.pl postał po to, aby przybliżyć użytkownikom internetu czym jest marketing internetowy, content marketing czy optymalizacja stron internetowych, a dokładniej Search Engine Optimization (SEO).
Artykuły w serwisie dotyczą treści, takich jak: prowadzenie biznesu w social media, pozycjonowanie stron oraz podpowiedzi, w jaki sposób czerpać z nich korzyści majątkowe.